MÖBLER / Bord / Lampbord 8139053

nr 813 9053

Lampbord

Stenskiva, Gallerkant, längd: 54, djup: 37, höjd: 70

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 mars 2013
kl 20:05:30